Wróg każdego telefonu – użytkownik

Najczęstsze usterki telefonów komórkowych to uszkodzone wyświetlacze, które niezabezpieczone są szczególnie narażone na pęknięcia. Wystarczy upadek z niedużej wysokości, by pozbawić nas możliwości sterowania urządzeniem czy przeglądania jego zawartości. Koszt takiej naprawy może osiągnąć poziom nawet tysiąca złotych, dlatego też warto zabezpieczać go szkłem hartowanym. Kolejna usterka to natomiast najczęściej wina złego użytkowania urządzenia. Chodzi tutaj oczywiście o uszkodzone gniazdo ładowania. Do uszkodzeń dochodzi tutaj podczas korzystania z ładującego się urządzenia czy nieumiejętne podpinanie telefonu. Usterka ta niestety jest dość poważna i wymaga wizyty w naszym serwisie stacjonarnym. Jak wszyscy wiemy, woda nie jest najlepszym przyjacielem elektroniki. Podobnie sprawa ma się z telefonami komórkowymi, które tej, jak i innych cieczy nie lubią. Do zalania dochodzi bardzo często głównie przez nieuwagę, ale i warunki, w jakich my przebywamy. Podczas ulewy czy pobytu na basenie nasz telefon może zostać zalany i jedynym jego ratunkiem zostaje wizyta w serwisie. Obecny postęp technologiczny sprawia bowiem, że wiele zalanych smartfonów można z powodzeniem uratować.

Czas robi swoje

Problem, który dotyka każdego, to zepsuta bateria w telefonie Tutaj wina leży zarówno po stronie użytkowników, ale i samej baterii, która z czasem traci swoje właściwości. Problem polega natomiast na tym, że jako użytkownik niejednokrotnie nie mamy możliwości wymienić jej samodzielnie, poprzez utrudniony dostęp. Ostatnią z najpopularniejszych usterek jest uszkodzony mikrofon lub głośnik. Usterka ta najczęściej pojawia się na skutek upadku czy zalania, jednakże jej usunięcie wymaga pomocy specjalisty. Konieczne jest bowiem wymienienie układu na nowy i przetestowanie jego działania.

Niezawodność w każdym calu

Niezależnie od tego, jaki masz problem z telefonem i gdzie mieszkasz, możesz być pewien, że jesteśmy w stanie ci pomóc. Jako renomowany serwis posiadamy najnowocześniejsze urządzenia i specjalistów, którzy naprawią każdy model, niezależnie od tego ile lat ma i jak zaawansowany jest. Zapewniamy błyskawiczną obsługę w naszej siedzibie oraz bezpłatną obsługę kurierską, by naszym klientom wygodnie się z nami współpracowało. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszych usług, a Twój telefon wróci do Ciebie w mgnieniu oka.